Stäng menyn LR Online

Kontakt

Kungälvs Redovisningsbyrå AB

Solbräckegatan 3
442 45 Kungälv

Tel 0303-936 30

Bo Östh

Partner, huvuddelägare till Kungälvs Redovisningsbyrå AB

Godkänd revisor

Arbetar med revision och rådgivning. Bo är engagerad i nyföretagarfrågor.

Direkt nr: 0303-935 41
E-post:  bo.osth@lr-revision.se

Mattias Lindeberg

Partner

Auktoriserad redovisningskonsult och Civilekonom

Arbetar med bokslut, rådgivning och ekonomistyrning.

Direkt nr: 0303-935 68
E-post: mattias.lindeberg@lr-revision.se

Christian Östh

Redovisningskonsult och Civilekonom

Arbetar med bokföring och bokslut.

Direkt nr: 0303-44 03 13
E-post: christian.osth@lr-revision.se

Erika Bengtsson

Partner

Auktoriserad redovisningskonsult

Arbetar med bokföring, bokslut och rådgivning. Erika är ansvarig för digitala arbetsflöden samt är kvalitetsansvarig för REKO/REX.

Direkt nr: 0303-935 64
E-post: erika.bengtsson@lr-revision.se

Elin Billestedt

Redovisningskonsult

Arbetar med bokföring.

Direkt nr: 0303-935 49
E-post: elin.billestedt@lr-revision.se

Maria Hansson

Redovisningskonsult

Arbetar med bokföring.

Direkt nr: 0303-935 54
Epost: maria.hansson@lr-revision.se

Cecilia Hedlund

Auktoriserad Lönekonsult och Redovisningskonsult

Arbetar med  löneredovisning och bokföring. Cecilia är ansvarig för löneadministration.

Direkt nr: 0303-44 03 14
E-post: cecilia.hedlund@lr-revision.se

 

 

 

 

Alexandra Karlsson

Redovisningskonsult

Arbetar med bokföring.

Direkt nr: 0303-44 03 11
E-post: alexandra.karlsson@lr-revision.se

Magdalena Sadowska

Byråadministratör och Redovisningskonsult

Arbetar med byråns administration och bokföring.

Direkt nr: 0303-935 42
E-post: magdalena.sadowska@lr-revision.se

Aktuellt

Uppdaterat 201126: Aktuellt kring Covid-19 för svenska företag

Läs mer

Förlängning av Coronastöd- uppdatering från 201109

Läs mer

Budgetproposition för 2021

Läs mer

Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Läs mer

Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden.
Read more

Sänkt krav på aktiekapital

Läs mer

Generationsskifte och försäljning av företaget

Läs mer